Charakteristika naší skupiny by se dala shrnout do dvou bodů:

1. JÁDRO
Cílem naší skupiny je snažit se být aktivním jádrem našeho kotle. Chceme Energii při všech utkáních zajišťovat co nejlepší (akustickou i vizuální) podporu a strhávat k tomu i ostatní a spolupracovat s nimi, aby se náš kotel mohl nadále zlepšovat a abychom na něj mohli být hrdí. 

2. FANATISMUS
Prakticky jsme všichni "blázni", kteří vyráží za naším celkem do dalekých končin, řveme z plných plic, i kdyby se prohrávalo 0:10, stojíme za Energií i ve chvílích, kdy ti nefanatičtí už dávno zlomili hokejku.

Nevadí nám přijít pomoct s choreem, i když volným časem nepřekypujeme,
nevadí nám používání vlajek a chorea, i když není vidět na hřiště a na hru,
nevadí nám jet 12 hodin do Vítkovic, i když si musíme brát volno z práce...

Být postihnut nemocí zvanou Fanatismus znamená nikdy se nevyléčit...

3. MENTALITA ULTRA
Přiznáváme se k opravdovým ideálům ultra - nejen co se týče stylu fandění, ale i našich postojů a jejich vyjadřování. Budeme se snažit, aby náš kotel byl hoden označení ultras (bez nesprávných výkladů tohoto slova)! Chceme se postupně přibližovat k tomuto ideálu a předávat tyto myšlenky i lidem kolem sebe.

Novodobá historie naší skupiny se píše od 13. prosince 2010 a jejími spoluzakladateli bylo pět fanoušků, kterým není lhostejná budoucnost našeho kotle a chtějí pokračovat v práci na jeho rozvoji. Mezitím se náš počet už více než ztrojnásobil. Nejde nám ale o kvantitu, mnohem více nám záleží na plnění cílů, které jsme si předsevzali. Pro náš slavný klub a jeho kotel!

Semper fidelis!CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one