SEZNAM ULTRAS AKTIVIT ZA PRVNÍ POLOVINU SEZÓNY

Čas kvapem letí a tak máme za sebou první polovinu sezóny. V článku si můžete přečíst, jak jsme se činili v první polovině sezóny. Stále se v některých rozhovorech a fórech můžeme setkat s názory, že již v Karlových Varech jeden fanklub existuje a Ultras proto nejsou potřeba. Myslíme si, že tento článek je pádný argument, že ultras skupina v Karlových Varech potřeba je! Celý text zde.
REPORT Z VÝJEZDU DO KLADNA

Utkání Jágrtýmu má v oblibě televize zejména ta pro údajné fanoušky Fanda a tak nám utkání z pátečního termínu přesouvá na čtvrtek, což sice nese určité komplikace, ale i tak vypravujeme autobus. Celý text zde.
UTKÁNÍ POHLEDEM ULTRAS

Opět nastal zimní čas a tak Energie nastoupila proti Č. Budějovicím již v 15:30. Nevím co od toho vedení čeká, ale krom zabité celé neděle domácím utkáním žádný rozdíl vidět nebyl. Celý text zde.
 REPORTÁŽ Z UTKÁNÍ S CHOMUTOVEM

Fanoušky čekalo pikantní utkání. S Chomutovem se Energie na domácí půdě setkala v soutěžním utkání naposledy v Baráži. Tuto sérii provázela bouřlivá atmosféra a tak se očekávalo, jakou atmosféru utkání přinese. Celý text zde.
VIKTORIA PLZEŇ - HAPOEL TEL AVIV A DUKLA PRAHA - BANÍK

Navštívili jsme ve dvou dnech dvě zajímavá fotbalová utkáni. Celý text zde.
NOVÁ SÉRIE TRIČEK "OUR LIFE"

Tričko je k dostání za 300 Kč v kotli při domácích zápasech. Popřípadě jinde po předchozí domluvě na naší facebookové skupině nebo na emailu carlsbadultras@seznam.cz. Na zmíněných místech můžete trička také objednávat. Obrázek trička zde.
 UTKÁNÍ S VÍTKOVICEMI POHLEDEM ULTRAS

Prvním domácím soupeřem po "velkém třesku". Byli Vítkovice. Fanoušci od utkání mnohé očekávali. Celý text zde.
 NÁVŠTĚVA NA PRVNÍM ČESKOSLOVENSKÉM DERBY V KHL

Tento zápas byl lákadlo i pro nezaujatého diváka a tak přinášíme reportáž i čtenářům našeho webu. Celý text zde.
DALŠÍ ZKAŽENÁ NEDĚLE 

I když jde o vyhlášené gurmánské derby tak se stěží daří naplnit autobus do Litvínoa. Už opravdu netuším kam a za čím jsou fanoušci schopny vyjet… Celý text zde.
DERBY POHLEDEM ULTRAS

Svátek hokeje si opět vybrala pro své vysílání televize a tak spousta "věrných" fans zůstala doma. Celý text zde
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one