KLADNO - ENERGIE 4:6 [ 9. kolo ]

STRELECKE OBROZENI POKRACOVALO I V KLADNE

V pohlednem utkani uhrala Energie dulezite 3 body.


Cely text zde

Hc Geus Okna Kladno – Hc Energie Karlovy Vary 4:6 (2:1;1:2;1:3)

Už druhý zápas v nové sezoně si zahrála varská Energie na ledě Kladna. Poprvé se setkali v základní části THC,kde Vary prohráli po samostatných nájezdech. Bude se to dneska opakovat? Uvidíme sami!

Na začátku 8' přišla na ledě k vidění krásná akce hostujících hráčů.Nejdříve si Zucker vybruslil před Orcta, ale nepřekonal ho ani nadvakrát, vzápětí neuspěl dorážkou a následným dalším pokusem po objetí branky Zaťovič. Ve 12' přišla první přesilová hra pro domácí . Na trestnou lavici si šel sednout Martin Zaťovič za vysokou hůl. Že by domácí využili své první přesilové hry v dnešním zápase?? Puk v Mensatorově síti, od modré pálil Nádašdi, puk bruslí tečoval před bránou Frolík. Hlavní sudí se jde poradit s videorozhočím. A branka byla opravdu uznána a připisuje si ji Martin Frolík. V 18' se ukázala opět první lajna hostů. Petr Kumstát se pěkně trefil za domácí brankáře. O několik sekund později domácí opět zvyšují skore zápasu. Po křížné Čurillově přihrávce se na brankovišti prosadil opět Martin Frolík.

Druhá třetina byla velice vyrovnaná. Hosté měli možnost ve své zvýhodňěné přesilové hře. Za nedovolené bránění si šel sednout kladenský Růžička a o minutu později za zdržování hry Hořava. Hosté přesilovku 5 na 3 nevyužili. V 28' srovnali skore zápasu exkladenští hráči Milan Hluchý a Víťa Bílek. O necelou minutu domácí navýšili skore domácí Tomáš Horna. Ve 30' střílí srovnávací branku opět exkladenský hráč Vítezslav Bílek s asistencí Milana Hluchého a Františka Skladaného. Zápas je opět vyrovnaný uvidíme jeslti rozhodne poslední dvacetiminutovka nebo případné prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Ve třetí třetině padli celkem 4 goly! Začali hosté. Ve 45' prostřelil kladenského brankáře František Skladaný. Ve 47' si Grof šel sednout na trestnou lavici za vysokou hůl. Přesilové hry využil Pavel Patera. Za minutu zvýšil stav pro varskou Energii opět exkladenský hráč Vítězslav Bílek. V poslední minutě domácí hráči zkusili hru v šesti. Rozhodující gol zápasu dal v poslední minutě Petr Kumstát s asistencí Venci Skuhravého.

Hráči zápasu byli vyhlášeni Martin Frolík a Víťa Bílek. Hosté opět ukázali, že mají skvělé fanoušky,kteří je jezdí podporovat i na venkovní zápasy a, že umí hrát srdcem! Další zápas se hraje doma s Třincem 30/9 a venkovní zápas 2/10 se Spartičkou .

Podrobnosti:

Třetiny: 2:0; 1:2; 1:3

Branky a nahrávky: 13. Frolík(Nádašdi a Tenkrát), 18. Frolík(Čurilla), 29. Horna (Tenkrát,Kalla), 48. Patera(Bělohlav,Hájek)-

  1. Kumstát(Skuhravý,Hanzlík), 28. Hluchý(Bílek), 30. Bílek(Hluchý,Skladaný),45. Skladaný(Bílek), 49. Bílek(Skladaný), 60. Kumstát(Skuhravý)

Rozhočí: Jeřábek - Pavlovič, Bejček

Vyloučení: 5:5 Využití: 2:0 Diváci: 3041

Průbeh utkání: 1:0; 1:1; 2:1; 2:2; 3:2; 3:3; 3:4; 4:4; 4:6;

Ostatní výsledky:

HC Mountfield - HC Sparta Praha 4:1 (1:1; 3:0; 0:0)

HC Moeller Pardubice - BK Mladá Boleslav 5:0 (1:0; 1:0; 3:0)

HC Oceláři Třinec – HC RI Okna Zlín 2:0 (0:0; 1:0; 1:0)

HC Slavia Praha - HC Litvínov 1:3 (0:0; 1:2; 0:1)

HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel 4:5sn ( 2:0; 2:3; 0:1 – 0:1)

HC Lasselsberger Plzeň – HC Bílí Tygři Liberec 4:3sn ( 0:0; 1:2; 2:1- 1:0)

Gaja

29.09.2008 15:26:27
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one