ENERGIE - PLZEN 0:3 [ 4.kolo]

PLZEN UDELILA ENERGII LEKCI Z PRODUKTIVITY

Zapadoceske derby ovladli hoste.


Cely text zde

HC Energie - HC Lasselsberger Plzeň 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Už třetí západočeské derby si mohli fanoušci vychutnat v nové sezoně. Na zimním stadionu v Karlových Varech se sjelo opravdu hodně fanoušků. Samostřejmě, že hostující fanoušci se jeli podívat také a sešlo se jich mnoho. Vyprodaný sektor hostů mluví za vše!

Na začátku 5' se hosté ocitli v obrovské šanci. U mantinelu dostal více prostoru Tomáš Vlasák, přes hokejku obránce poslal puk přesně na hůl Martina Straky. Ten při pokusu o prostřelení Mensatorových betonů neuspěl. V druhé polovině první třetiny si trestnou lavici jeli očíhnout 3 hráči. Hostující Tomáš Pácal za držení hole,domácí Milan Hluchý za držení a ''oblíbený'' Michal Dvořák za nedovolené bránění.

V 28' na Vlasáka zívala odkrytá branka , k přehození Mensatorova betonu mu ale chyběl jeden krok navíc. Ve 30' si Roman Prošek poseděl na trestné lavici, dostal dvě minuty za hákování. V 32' se raduje vyprodaný sektor hostujích fanoušků. Lasselsberger proměňuje přesilovou hru, když Benákovu střelu od modré za Mensatora tečuje Tomáš Vlasák.Ve 38'

Víťu Bílka posílá rozhodčí na trestnou lavici na 2' za podražení. Plzeň dnes po druhé využívá přesilové hry.Strakovu střelu Mensator jen vyrazil před sebe a Jaroslav Kracík

dokázal z minimální vzdálenosti poslat puk zpět pod víko. Hosté odcházejí do kabin s jednoznačkou výhrou ze druhé třetiny. Uvidíme co domácí hráči vymyslí v kabině za dvacet minut.

Ve třetí třetině se mnohokrát vylučovalo. Jedno z posledních vyloučení a šance pro Karlovy Vary na případné vyrovnání byla v 55', kdy si hostující Benák šel sednout na trestnou lavici. Všechny možné šance domácích hráčů utopila vstřelená branka Plzně v 60 minutě. Martin Straka svou povedenou střelou z úhlu do horní poloviny branky domácích potvrdil jednoznačné vítězství Lasselsbergeru.

Tři body si odváží s jednoznačnou výhrou Plzeň. Hostjící fanoušci se vyřádili a na konec jim přišli poděkovat i jejich slavní hráči. Další zápas varská Energie hraje v pátek 19/9 s Chezou a domácí 21/9 se svým soupeřem z finále pražskou Slávií.


Podrobnosti:

Třetiny: 0:0, 0:2, 0:1.
Branky a nahrávky: 32. Vlasák (Benák, Kracík), 39. Kracík (Straka), 60. Straka (Vlasák). Rozhodčí: Hradil - Barvíř, Blümel.

Diváci: 4400. Vyloučení: 4:7.

Využití: 0:2. Průběh utkání: 0:3.


Ostatní výsledky 4.kola ELH!


HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

HC RI Okna Zlín - HC Vítkovice Steel 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)

HC Mountfield - HC Litvínov 3:4sn (3:0, 0:2, 0:1 - 0:0)

BK Mladá Boleslav - HC GEUS OKNA Kladno 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
20.09.2008 19:24:03
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one