42. KOLO HCE - ZLÍN

UTKÁNÍ POHLEDEM ULTRAS

Energie přivítala na svém ledě neoblíbený tým ze Zlína. Celý text zde.


Zlín okupoval v tabulce 2. místo, ale přesto Energie nebyla v utkání outsiderem, jelikož se blíží konec základní části a to již pár let znamená, že náš tým začíná hrát hokej. Energie do utkání vlétla ve velkém stylu a 1. třetinu vyhrála v poměru 4:0. Zlín však závěr utkání dovedl zdramatizovat, přesto si Energetici připsali důležité body za vítězství 6:4.

Brzký nedělní termín opět nenalákal do ochozů nějak překvapující počet diváků a tak se na tribunách arény "mačkalo" 2893 diváků. 

Ultras si připravili choreografii věnovanou exkapitánovi Vencovi Skuhravému, který oslavil 34. narozeniny. Ve spodku kotle byla roztažena plachta s jeho podobiznou a v horní části kotle číslice 34 a nápis " VŠECHNO NEJLEPŠÍ". Kotel se pak presentoval průměrným fanděním, které zapříčinil hlavně stav utkání. 

Dorazili také hosté ze Zlína. Jejich devítičlenná skupinka se však nijak neprojevovala. 

FOTKY:

VIDEO:

21.01.2013 13:06:14
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one