32. KOLO HCE - LITVÍNOV

ZÁPAS S LITVÍNOVEM POHLEDEM ULTRAS

Třetí podkrušnohorské zahájilo sérii tří domácích utkání v řadě. Celý text zde.

Energie se před utkáním nacházela na předposledním místě tabulky. To však po zápase již neplatí. Energie se sice dostala do dvou brankového vedení, to by však nesměli být naši kluci, aby zápas neprojebali. Ve druhé třetině dostáváme 3 branky a zápas prohráváme 2:3. Tragický výkon.

Utkání navštívilo 2606 diváků. V kotli se nás schází (již už tradiční počet ) 150 kousků. Pro tento zápas si připravili ultras akci " VŠICHNI V BÍLÉM A S PRKSKAVKOU. "Vánoční choreo" - v podobě zápálených prskavek se vydařilo. V bílém přišla většina fanoušků z kotle, až na výjimky zejména ve spodní části. Třetí optická prezentace byla připravena z nastříhaných papírků.

Hostů dorazilo zhruba 50, celý zápas se neprojevovali. Vyvěsili jednu vlajku fanklubu z Německa a to bylo z jejich strany vše. 


FOTKY:

vlajky


sektorovka


prskavky 1


prskavky 2

18.12.2012 23:27:18
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one