PRVNI STRETNUTI PROTI p. VENEROVI VYHRAL TRENER

Pred televiznimi kamerami prohrala Energie na lede zlina.

Cely text zde

HC RI Okna Zlín – Hc Energie Karlovy Vary 2:0(0:0;1:0;1:0)

Vary se vypravili na svůj první venkovní zápas v nové sezoně. A hned napoprvé natrefili na svého bývalého trenéra Zdeňka Veneru, (staro)nového trenéra Zlína.

Cenu faulu za 2' dostává Roman Prošek. O necelé 2' si zbytečný trest odsedí Ondráček za šest hráčů na ledě. Hosté si pořádně zahráli až v přesilové hře, ale domácí hráči si vychutnávají domácí atmosféru díky fanouškům. V 9' se po zmatcích před Lukášem Sáblíkem ozývá ze sektorů domácích fanoušků pokřik- Rusáci. První třetinu se žádné převratné akce neukázali,snad se hráči předvedou ve druhé třetině.

Ve 23' si připisují domácí první gol tohoto zápasu. Jaroslav Balaštík dostal krásnou přihrávku a díky samostatnému nájezdu poslal kotouč přímo mezi nohy Sáblíka. 1:0!! O necelou minutu se opět mohli radovat domácí fanoušci. Leška byl před brankářem sám. Byl ve veliké šanci. Karlovarský golman skvěle zasáhl. V 26' dostal 2 minuty za další zbytečný faul domácích Andrašovský. Většině domácích fanoušků se to nelíbilo, proto pískali(zbytečně). Rozhočí Polák rozhodl nyní správně. Ve 33' si zatím největší šanci hostů vytvořil Lukáš Pech,který projel zlínskou obranou ale na Murína si nepřišel svým blafákem.

Ve třetí třetině se hosté snažili vyrovanat. V 51' měli domácí štěstí. Murín nic neviděl a najednou ho trefil puk z hole Ondry Němce. O minutku později zvýšil těsný náskok opět Jaroslav Balaštík. Byla to velice laciná branka, která pocházela ze směru od krůhů a překvapila Sáblíka. Poslední naděje na vyrovnání zmařil svým faulem Milan Hluchý . I přes oslabení si Karlovy Vary zahráli power play. Konečný stav zápasu 2:0!!

Své první 3 body si do extraligové tabulky připisují Ševci ze Zlína. Energie jede domu s prázdnou. Poděkování patří malému hloučku varských fanoušků, kteří jeli podpořit svůj tým až do dalekého jihomoravského města.

Další zastávka je v dalekých Vítkovicích 14/9/, kam se opět vypraví malý hlouček varských fanoušků

Podrobnosti:

Třetiny: 0:0, 1:0, 1:0.

Branky a nahrávky: 23. Balaštík (Kohler), 52. Balaštík (Leška).

Rozhodčí: Polák - Bryška, Chytil.

Vyloučení: 7:5. Bez využití. Diváci: 3617.

Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde