VYJÁDŘENÍ KE KOTLI:

SHRNUTÍ SOUČASNÉHO STAVU KOTLE

Předem bychom chtěli upozornit, že kotel není jen Fanclub. celý text ZDE
Předem bychom chtěli upozornit, že kotel není jen Fanclub. Do kotle chodí více fandů, než jen "fanclubáci". Druhou nejzastoupenější skupinou jsou Carlsbadultras. Dále pak do kotle chodí i fandové, které nebaví jen tak si plácat játra v ostatních sektorech, kde jejich spolusedící vzpomínají na fanatickou atmosféru play - offové Plecharény a tak nějak zapomínají poslední 4 sezóny fandit. 

Jak jsme před sezónou avizovali, hledáme stále do kotle stále nové tváře! Momentálně se v kotli sejde při "normálním" utkání max 150 lidí, z nichž se nikdy nepovede, aby fandila většina po celé utkání. Důvod proč tam ty lidi chodí neřeším, to je na delší psychologický rozbor. Problém však je, že v naší hale 150 lidí nevytvoří důstojnou atmosféru, ani kdyby se rozkrájeli! Snažit se můžeme, ale stále je to málo! Vzor nám budiž fandové Komety, kterých zde bylo zhruba 300, což je zhruba dvojnásobek našeho kotle. Když se v kotli sejde 300 lidí, kteří budou podporovat Energii nehledě na výsledek, můžeme vytvořit hráčům domácí prostředí i v základní části. 

Názor, že s dobrými výsledky bude fandit celá hala je sice pravdivý, ale otázka je, proč ta hala nepodporuje i v době zlé. Fandové, jejichž paměť sahá dále, než do play - offových sezon v Plechárně, musí uznat, že celá hala v Karlových Varech fandila naposledy v prvních sezonách po vstupu do Extraligy! 

Proto žádáme všechny fandy, kteří dodnes věřili, že jejich sektor osvítí duch play - offové Plecharény, aby raději přišli podporovat Energii přímo do kotle. Kotel je duše atmosféry a jedinec v moři nefandících je stejně platný jako Lukáš Pech ve třetině soupeře, když jeho spoluhráči střídají. Také mezi sebou rádi uvítáme všechny internetové remcali, kteří mají know how na fandění, kterým toto vyjádření postaví na hlavu jednou holou větou plnu argumentů, jak se fandí.

Také nejsme rádi, v jaké situaci se náš kotel nachází, ale alespoň se snažíme podporovat i v této nelehké době. Před sezonou se nám povedlo dojednat některá opatření, aby se mohl kotel rozvíjet, ale základ jsou aktivní fanoušci. Fandit, když se daří umí všichni! Příklad je hokejové Kladno nebo fotbalová Plzeň.

Pokud ti tyto řádky nejsou lhostejné věříme, že tě nalezneme při dalším utkání v kotli.


19.01.2013 15:21:59
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one