Po famoznim vykonu Lukase Mensatora privezla Energie cenne 2 body.

Cely text zde

HC Vítkovice Steel - HC Energie 1:2sn (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)

Třetí extraligové kolo znamenalo první venkovní výhru pro varskou Energii.

Než se pořádně začalo hrát tak se ve 21 sekundě rozjel Petrovický, ale jeho střelu u tyčky vychytal betonem Mensator. Ve 4' prázdnou branku netrefil domácí Ujčík! V 8' se domácí dočkali první přesilové hry, když za napadení byl vyloučen Jakub Grof. O minutku později za hákování si jde odsedět trest Ondřej Němec, domácí hrají v počtu 5 na 3. První přesilovky se hosté dočkali v 15' zápasu. Za držení je vyloučen Michal Barinka. Karlovarští mohli jít do vedení! Kumstát stál sám před Pincem, ale jeho pokus o blafák nebyl úspěšný, Pinc jej vychytal. V první třetině se odehrálo několik slibných šancí, ovšem žádná akce se v gol neproměnila.

Ve 27' se do sóla dostal Hruška, ale karlovarská jednička v bráně si na něho počíhal. V polovině druhé třetiny se zničeho nic dostali do šance hosté,konkrétně Pavel Kuběna, který měl čas a klid zamířit, ale Pinc svým dobrým postavením zachránil. Ve 32' se Kumstát snažil střílet po ledě do protipohybu Pince, ten ale stačil do rány vložit beton. Na konci 38' dostává za podražení Jakub Grof dvě minuty. Necelou minutku a půl před koncem třetiny si Petrovický objel branku, stál proti Mensatorovi, puk po jeho střele poskakoval po brankové čáře, ale ani Štefankovi, ani Burgerovi se ho nepodařilo dostrkat za ní. 22 sekund před koncem hry Vítkovice vstřelili branku. Přesilovou hru využívá Roman Šimíček, když před ním zívala prázdná branka.

V 49' si jde za sekání odsedět trest Radim Hruška a o několik sekund později František Skladaný za držení. V záverečné třetině si v 50' připisuje další akci Karlových Varů Marek Melenovský, když se dostal do solového úniku. Pinc však udržel vedení zápasu. O několik sekund později si hosté zahrají zvýhodněnou přesilovou hru. Ctirad Ovčačík dostal 2 minuty za hákování a Vary hrají 4 na 3. A také toho využívají! Od modré vypálil Josef Řezníček a puk se zastavil až v síti. Třetí třetinu hosté srovnali skore, tím pádem přichází prodloužení.

Na těsném konci prodloužení mohl rozhodnout Petrovický, ale jeho jeho sólová akce skončila na Mensatorových betonech. Samostatné nájezdy! Z domácích řad se proti hostujícímu Mensatorovi rozjeli Ujčík, Burger a Petrovický, ani jeden neproměnil. Proti bývalému libereckému brankáři uspěli tentokrát hosté. Rozjel se Řezníček, Hanzlík a Melenovský. Jediný Marek Melenovský proměnil svou akci až za záda Marka Pince. Na konečný stav 1:2 a dva body pro svůj tým získal Marek Melenovský.

Zaokrouhlený počet 5 bodů mají na svém kontě po 3.kole Karlovy Vary. Další domácí zápas se hraje na ZS v KVA se ********* Plzní . Venkovní zápas se hraje 19/9 v Litvínově pojeďte podpořit naše oblíbence!!!

Podrobnosti:

Třetiny: 0:0, 1:0, 0:1 - 0:0.
Branky a nahrávky: 40. Šimíček (Burger, Svačina), 51. Řezníček (Dobroň, Skuhravý), rozhodující nájezd Melenovský.

Rozhodčí: Homola - Guth, Křivský. Vyloučení: 4:6.

Využití: 1:1. Diváci: 4392. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde