PLZEN - ENERGIE 4:1 [pripravne utkani]

GENERALKA NA LIGU SE VYSLEDKOVE NEVYDARILA
V poslednim pratelskem utkani pred novym rocnikem Extraligy prohrala Energie na lede rivala z Plzne.

Cely text zde

HC Lasselsberger - HC Energie 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Druhé letošní derby se hrálo v Plzni 5/9. Karlovarští hráči se snažili oplatit prohru z domácího ledu. Povedlo se jim to, nebo ne ?

Ve 3' měli první velkou šanci hostující hráči. Málkovy betony vyprášil Rastislav Dej. V 6' se opět švih Rastislava Deje dotlk Málka, ale dorážku znemožnila domácí obrana. V 8' už padla první branka. Jaroslav Kracík se odpoutal u hrazení od svého protihráče, vybruslil si mezi kruhy a švihem do protipohybu Mensatora se trefil pod lapačku, 1:0! V 10. minutě Plzeň začala hrát přesilovku, když 2 minuty za hákování dostal Michal Dobroň. O minutu později si Málek zopakoval dva zákroky, byla to akce na vyrovnání zápasu. Další akce se už dostala za brankáře. Petr Kumstát ve vlastním oslabení najížděl zprava sám na Romana Málka a jistě jej prostřelil ranou švihem těsně nad ledem k pravé tyči, vyrovnáno, 1:1! O minutu později se mohl radovat sektor hostujících fanoušků. Ve velké příležitosti se ocitl František Skladaný, který mezi kruhy sebral Málkem vyražený puk, ale rychlým blafákem na něj nevyzrál!

Na konci první třetiny si šel na trestnou lavici sednout Hudec za napadaní. I když Plzeň byla v oslabení, podařilo se ji zvýšit stav zápasu. Václav Benák si ve vlastním obranném pásmu dobře prohlédl ledovou plochu a vzápětí přesným pasem uvolnil na útočné modré volného Jiřího Dobrovolného, který měl moře času, aby se přesným švihem trefil přesně do pravého horního růžku. Ve 30' přišla povedená akce jednoho z karlovarských tahounů. Kapitán týmu Václav Skuhravý se zmocnil puku, který Hudec vypálil na Mensatora, a v samostatném nájezdu Málkovo rozklek neprostřelil. Ve 36' přišla další přesilová hra pro domácí hráče. 2 minuty za držení protihráče inkasoval Miroslav Duben. Přesilovky rázem využívá Tomáš Pácal, který tvrdou ranou překonal Mensatora, který měl zakrytý výhled.

Další velká příležitost hostů přišla na začátku třetí třetiny. Lukáš Pech si nabruslil před Málka , ale střelou na vyrážečku si na něj nepřišel! Ve 49' si Jakub Grof vykoledoval 2 minuty za sekání a rozhočí přidal ještě 10 minut osobního trestu za nesportovní chování. V 50' se začalo hrát 4 na 4 . Domácí Peter Fabuš inkasoval 2 minuty za hákování. V 55' si vychutnali domácí hráči varského brankáře. Dělovku Petera Fabuše tečoval před Lukášem Mensatorem Jaroslav Kracík, puk prosočil mezi betony karlovarského brankáře a zastavil se těsně za brankovou čárou.

Druhé západočeské derby opět a zásluhou vyhrává tým Plzně. Za stavu 4:1 oslavují fanoušci domácích výhru. Další zápas,tentokrát už extraligový, se hraje na ZS v KV 9/9 s Perníkářema :) .

Podrobnosti:

Třetiny: 1:1, 1:0, 2:0.
Branky a nahrávky: 8. Kracík (Redlihs), 21. Dobrovolný (Benák), 38. Pácal (Matějovský), 55. Kracík (Fabuš) - 12. Kumstát. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 1000. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
10.09.2008 19:58:55
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde