NA KOŠICE KOTEL V SEKTORECH 114 A 115

ZKOUŠKA FANDĚNÍ V SEKTORU ZA BRANKOU

Přátelské utkání s Košicemi při oslavě výročí 80ti let karlovarského hokeje nám umožňuje jedinečnou příležitost vyzkoušet si fandění v sektoru za brankou, do kterých by jsme v budoucnu chtěli kotel přesunout. Celý článek zde.

Každý, kdo navštěvuje KV arénu pravidelně ví, že forma kotle se od přesunu do arény téměř nezměnila. Letos jsme učinili některé kroky, které mají potenciál pozici kotle pozvednout, ale v rohu to stále není a nikdy nebude ono!

Od přesunu kotle za branku očekáváme hlavně zefektivnění našeho fandění a příchod nových fandů, kteří se zapojí do aktivního fandění. Všechny věhlasné kotle z ciziny i u nás mají své místo za brankou.

Přijď proto i ty v sobotu 15.12.2012 fandit Energii do sektorů 114 a 115 a ukažme všem, že kotel za branku patří! 

V rozhovorech s vedením před sezónou byla varianta přesunu kotle pro příští sezónu nastíněna a nikdo neřekl jasné NE, proto si myslíme, že v případě dobré presentace v sobotu bude naše vyjednávací pozice jednodušší.

Je to jen na nás. Fandění je o fanoušcích a kotel je pro fanoušky! Bez fungujícího kotle se skvělá atmosféra neudělá. Proto neváhej a přijď sám nebo s kamarády!
12.12.2012 21:43:42
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one