DRUHE DERBY V RADE OPET NEPRINESLO RADOST Z VYHRY

Hromada sanci, ale golovy efekt zadny. Takovy byl obrazek "podkrusnohorskeho"  derby.

Cely text zde

HC Litvínov - HC Energie 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)

Na třetí venkovní utkání byly vypraveny i dva autobusy varských fanoušků. Sice domu body nedovezli, ale většina lidí se tam alespoň občerstvila standartní litvínovskou klobáskou.

Ve 21 sekundě první třetiny se nečekaně dostal k puku Kumstát a v zakončení nebyl přesný a branku přestřelil! V 2' přišla další střela na branku. Následovala dorážka Skladaného a rozhočí si nebyl jistý a musel zavolat videorozhočímu. Branka byla uznána a střela se připisuje Františkovi Skladanému. Trestnou lavici si během první třetiny prohlédli celkem 3 hráči. Za hákování domácí Walter, hostující Pavel Kuběna za zdržování hry a Hübl V. za nedovolené bránění. V 10' Reichel a Kubinčák nedotlačili puk do odkryté branky.

Ve 21' se srovnává stav utkání. Po střele Lukeše od modré se k dorážce dostal Kubinčák, ale ani ten nepřekonal Mensatora, který vytáhl perfektní zákrok. Odražený puk už ale před prázdou brankou našel Robert Reichel. Ve 29' se odehráli dvě velké šance na obou stranách. Za domácí nedokázal přesně zakončit Lukeš a hosté se v brejku 2 na 1 zastavili až na betonech domácího brankáře, když střílel Dobroň.

Po opuštětní Jakuba Černého z trestné lavice jdou hosté opět do vedení. Po krásném uvolnění u pravého mantinelu si mezi kruhy najel Jaroslav Kristek a střelou švihem mezi betony překonal Hübla. Honza Košťál dostává 2' a přesilovou hru využívají domácí. Z těžkého úhlu po levé ruce brankáře hostí nečekaně napřáhl Jakub Černý a Mensator, který pravděpodobně očekával přihrávku loví puk v síti. O 2' později se domácí fanoušci radují znova. Nečekaná střela přes obránce vyletěla z hole Františka Lukeše ještě ve středním pásmu. Brankář Enegrie sebou jen cukl, ve chvíli kdy puk uviděl, ale to už bylo pozdě. Ve třetí třetině si tvář trestné lavice prohlídli Šlégr za vysokou hůl, Řezníček za hákování a domácí Jakub Černý. Oba týmy si v posledních dvou minutách vzali oddechový čas. Poslední radování domácích fanoušků zaznělo v poslední minutě. Přihrávkou naslepo poslal Reichel na prázdnou branku Vojtěcha Kubinčáka a ten dává rozhodující gól.

Vary opět body domů nevezou. Další zápas odehrají Vary se svým soupeřem z finálových zápasů pražskou Slávii a to 21/9.

Podrobnosti:

Třetiny: 0:1, 1:0, 3:1.
Branky a nahrávky: 21. Reichel (Kubinčák, Šlégr), 46. Černý (Kroupa), 48. Lukeš (Šlégr), 60. Kubinčák (Reichel) - 2. Skladaný (Bílek), 45. Kristek (Melenovský). Rozhodčí: Minář - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:3.

Využití: 1:0. Diváci: 5225. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

Ostatní výsledky 5.kola ELH:

HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

HC Znojemští Orli - RI Okna Zlín 3:2sn (2:0, 0:1, 0:1)

HC GEUS OKNA Kladno - HC Moeller Pardubice 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)

HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 3:2pp (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)

HC Lasselsberger Plzeň - HC Mountfield 9:4 (2:2, 2:2, 5:0)

HC Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

20.09.2008 19:28:06
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde