KLADNO - ENERGIE 3:2sn

PROHRA NA NAJEZDY MUZE STACIT K POSTUPU

Klicovy duel o postup ze skupiny A svedla Energie na lede Kladna.

Cely text zde

HC GEUS OKNA Kladno - HC ENERGIE Karlovy Vary 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 1:1, 0:0)

Druhý výjezd a druhá prohra,se stala na Kladně. Chytal opět Lukáš Mensator a byla zpět i první lajna.

První třetina byla hodně vylučovací. Ale ani v jedné přesilové hře nepadla branka. Karlovy Vary nastoupily v jedné z nejsilnějších sestav, kromě Hluchého. Největší šanci z Kladna se hostujícímu golmanovi podařilo zneškodnit, když se dokázal rychle přemístit za kladenskou přihrávkou a hrudí vyrazit pohotovou střelu jednoho z domácích forvardů z mezikruží.

Ve druhé třetině se dočkali golu obě strany. První byli hostující. Ve 23' se prosadil až k zakončení Melenovský. Jeho prudká střela nadělala Kopřivovi hodně práce a nakonec puk v jeho moci nezůstal. Nejrychleji se dokázal zorientovat Pavel Kuběna a dorážkou do prázdné branky otevřel skore dnešního duelu. O několik málo minut později se radovalo domáci publikum, když ve 25' odražený puk vybojoval Petr Tenkrát a jeho pohotová a především prudká střela nedala Mensatorovi příliš šancí na úspěšnou reakci. Na konci třetiny se mezi kruhy dostal Honza Košťál,ale místo střely volil složitější přípravu,takže z toho branka nebyla. Rozhodne třetí třetina?

Každý si říkal že určitě ano, ale pujdeme to zkouknout . Ve třetí třetině padly dvě branky, na každé straně jedna! Rychlejší byli domácí, když hráli přesilovou hru. V 54' od modré čáry vystřelil do skrumáže před Mensatorem David Hájek. Pohotový Richard Diviš dokázal jeho ránu šikovně tečovat přímo pod horní tyčku karlovarské branky. V kuriozní čas 56' a 56 sekund Energie srovnává a nevzdává se! Prsty v tom měl opět jeden ze zlatých karlovarských juniorů z uplynulé sezony. Slovenský orel Rastislav Dej se dravě protlačil až k nebezpečnému zakončení. Jeho střelu Kopřiva vyrazil vysoko nad sebe a další Slovák v karlovarském dresu František Skladaný trefil letící puk rychleji, než jej stačili domácí obránci z nebezpečné zóny vytlačit. Stav je opět vyrovaný 2:2. V 57' se probudili i domácí fanoušci,kteří začali skandovat s pokřikem ''KLADNO''!!

Ve třetí třetině, kde byl vidět krásný a vyrovnaný boj se nerozhodlo. Rozhodne prodloužení? Nebo samostatné nájezdy? Uvidíme..!!

Kumstát o sobě dal vědět i v úvodu prodloužení. V obrovské šanci ale Kopřivu nepřekonal. A protože domácí nevyužili v závěru zápasu početní výhodu, musely utkání rozhodnou samostatné nájezdy. Domácí v nich byli stoprocentní (Kalla, Horna, Tenkrát).Z hostujícíh jel Řezníček,který proměnil a Hanzlík,který trefil jen horní tyčku. Do tabulky Tipsport Hockey Cupu si tak Kladno připsalo dva body a Energie jeden.

Další zápas se konná ve středu 20/8/08 od 18:00 na ZS K. Vary.

Podrobnosti.

Góly a nahrávky: 25. Tenkrát (Horna), 54. Diviš (Hájek), rozhodující nájezd Tenkrát - 23. Kuběna(Melenovský), 57. Skládaný(Dej) Rozhodčí: Šindler - Jelínek, Pešek.

Vyloučení: 7:8. Využití 1:1. Diváci 600.

18.08.2008 12:35:34
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde