ENERGIE - ZNOJMO 2:3 [semifinale poharu]

BIDNY VYKON NA FINALE NESTACIL

Znojemsky strelec Jiri dopita vystrilel znojmu finale letniho poharu.

Cely text zde

Zápas semifinále se znojemskými Orli nedopadl podle představ domácích fanoušků , ani hráčů..

Ve 4' byl vyloučen Duben za nedovolené bráňění.. Přesilové hry rázem využívají hostující hráči. Jiří Dopita tečoval střelu od modré. Za 25 sekund,na to, domácí hráči srovnávají skore zápasu. Petr Kumstát se ocitl zcela nehlídaný před Trvajem, kde zcela přesně tečoval přihrávku od Košťála. Do 18' se nic převratného nedělo jen se vylučovalo, a to 2:4. V 19' Lukáš Pech obral Orly o puk a svou rychlou střelou překvapil Trvaje, který se jen ohlídl do své brány. Stav zápasu 2:1.

Ve druhé třetině byl vyloučen Skuhravý za nedovolené bránění. O necelou minutu Martin Růžička se dostal k odraženému kotouči jako první a vyrovnal stav utkání.

Rozhodne se ve třetí třetině ? Kdo pujde do finále? Vary nebo Znojmo?

Ve třetí třetině se na straně domácích střídali brankáři. Lukáš Mensator nenastoupil do rozhodující třetiny,kvůli střevním potížím.Nastoupil Lukáš Sáblík.

Rozhodlo se teprve v 57 minutě. Za standartního stavu hráčů na ledě dávají Orli rozhodující branku. Jiří Dopita se dostal do protiútoku a nedal Sáblíkovi jedinou šanci branku zvrátit.

Znojmo se utká ve finále s prvoligovým Brnem. Uvidíme, jeslti se stane další překvapení. Finále se hraje 2/9/08 ve Znojmě. Další utkání varské Energie , tentokrát(ne)přátelské, se konná v Plzni(ČEZ Aréna) 5/9/08. Domácí zápas se hraje až v úterý 9/9/08 s Pardubicemi(ELH).

Podrobnosti:

Třetiny: 2:1, 0:1, 0:1.
Branky a nahrávky: 4. Kumstát (Košťál), 19. Pech (Procházka) - 4. Dopita (Erat), 30. Růžička (Kotaška), 57. Dopita (Erat). Rozhodčí: Michálek - Guth, Křivský. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:2. Diváci: 2200. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.