PRVNI ZTRATA V PRIPRAVE

Na uvodu noveho rocniku poharu Energie skobrtla s Ustim.

Cely text zde

HC Energie - HC Ústí 3:2 pp (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)

První zápas Tipsport Hockey Cupu si varská Energie zahrála se Slovanem Ústí. Většina lidí si myslela, že když Slovan sestoupil zpátky do 1.ligy, že výhra je doma.

V 11' se hosté odměnili za svou snahu. Trochu nepovedená střela Milana Mikulíka se proměnila v dokonalou přihrávku k tyči, kde už neměl Jan Kloz problém pohodlně zavěsit.
Ve 12' byl za hákování Pecha vyloučen Zeman. Krásnou akci při přesilovce Karlových Varů vytvořil Milan Procházka, když se protáhl mezi dvěma beky a sám proti Salfickému nechal vyniknout bleskovou lapačku hokejového baviče. V 18' bylo vyloučení na obou stranách. Skuhravý a Vágner se také dočkali trestu. V 19' minutě opět zazářil Víťa Bílek. ,který bleskovou ranou nad vyrážečku potvrdil svou formu z prvního letošního zápasu.
Ve 22' si vytvořili šanci hosté.
Janků sám protim Mensatorovi! Střela na vyrážečku svůj cíl nenašla, byla to obrovská šance. Ve 26' byli vyloučeni hosté za nedovolené bránění a za několik málo sekund domácí zvedli stav zápasu na 2:1, když se se svou
střelou Jakub Grof trefil přesně do horního růžku branky. Ve 32' se dočkali další branky i hosté. David Pojkar trefil přesně pravou tyčku. Další povedená šance hostů se naskytla
opět ve druhé třetině. Kloz dostal do tamdemu od Janků ideální přihrávku, mířil do horní poloviny branky, ale odkrytý kout minul. Vary měly štěstí. Ve 40' Melenovskému v brejku zabránil obětavý skok jednoho z ústeckých beků. Následně se ale k ráně dostal Hluchý, který minul jen o milimetry. Tady moc nechybělo.
Mělo se rozhodnout ve třetí třetině. V 56' se dopředu dostal Čaloun a skoro zakončil
. Mensator se na brankové čáře pěkně roztáhl a zabránil pohromě. V 57' obří šance Ústí. Domácí propadli na útočné modré a po přečíslení Mikulíka s Hanzlem poskakoval puk u Mensatorovy tyče. V pulce 57 minuty měli domácí početní výhodu, kterou však nevyužili.

Přišlo prodloužení, ve kterém se po necelé minutě a půl fanoučci radovali z golu. Gol padl na straně domácích. Drtivý tlak v prodloužení využil po výborné Skladaného přihrávce zpoza branky Jaroslav Kristek , jeho bekhendová rána k tyči neměla chybu.

Přišlo kolem 2000 fanoušků, kteří ve ''výborné'' náladě opuštěli i zimní stadion. Další zápas Tipsport Hockey Cupu se hraje 7/8/08 od 17:30 s KLH Chomutov na jejich zimním stadionu.

Podrobnosti:

Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 - 1:0.
Branky a nahrávky: 19. Bílek, 26. Grof (Řezníček), 62. Kristek (Skladaný) – 11. Kloz (Mikulík), 32. Pojkar. Vyloučení: 7:5 Využití: 1:0 Diváci: 1850.

Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde