I LETOS EXTRALIGA ZACALA UTKANIM S PARDUBICEMI

Hraci Energie si vyzkouseli prvni mistrovske utkani, ktere zvladli na jednicku.

Cely text zde

HC Energie - HC Moeller 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Vstup do nové extraligové sezony si zahráli Karlovy Vary v domácí hale s Moellerem Pardubice.

Ve 4' se k první šanci PCE dostal Radovan Somík, když pokusen ke vzdálenější tyči chyběly milimetry. V závěru první třetiny si domácí hráči zahráli přesilovou hru. Jan Snopek vyloučen rozhočím za podražení. Přesilová hra nevyužita.

Ve druhé třetině si Pardubice vytvořili velikou šanci. Petr Koukal od modré uháněl sám na Mensatora. Varský brankář zasáhl pouze betony. Ve 27' si první lajna domácích vybojovala další vyloučení. David Havíř si jde odpočinout za nedovolené bránění. Skore dnešního zápasu bylo otevřeno v čase 46' 59 kdy domácí využili přesilovou hru. Marek Melenovský dlouho kroužil s pukem u mantinelu, místy působil až bezradným dojmem, ale o to lepší připravil následnou akci. Jeho nahození tečoval Jaroslav Kristek přímo do horního růžku mimo dosah Lašáka. Ve 31' Duben vyloučen za hákování a obratem hosté využívají jednu z mála přesilovek v dnešním utkání. Po Koukalově příhře od zadního mantinelu zavěsil mimo Mensatorův dosah Jan Starý. Druhá třetina skončila nerozhodně 1:1!

Ve třetí třetině se rozhodlo, a to v 52.minutě. Únik dva na jednoho po Kristkově nahrávce proměnil David Zucker, který puk propasíroval pod padajícím gólmanem. V 57. minutě se mohli opět radovat domácí fanoušci. Duben jakmile se vrátil z trestné lavice se dal do úniku. Lašákem ještě nesobecky posunul puk na Františka Skladaného. Gólman hostí fantasticky zachránil situaci betonem. Necelou minutku před koncem zápasu si hosté vzali oddechový čas, který nebyl k ničemu platný.

Karlovarští si do nové extraligové sezony a tabulky připisují 3 body. Hráči zápasu byli vyhlášeni: z domácích Jarda Kristek a z pardubické strany Petr Koukal. Další zápas se hraje 11/9 ve Zlíně a domácí zápas se hraje až za týden na ZS v KV s Plzní. Budeme se těšit ;o)

Podrobnosti:

Třetiny: 0:0, 1:1, 1:0.
Branky a nahrávky: 27. Kristek (Melenovský), 52. Zucker (Kristek, Skladaný) - 33. Starý (Koukal, Kolář). Rozhodčí: Fraňo - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1.

Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde