ENERGIE - LITVINOV 4:0

V KLICOVEM DUELU DOMINOVALI DOMACI

Energie smetla na svem lede znacne unaveny Litvinov a po roce si zahraje semifinale Letniho poharu.

Cely text zde
Poslední zápas Tipsport Hockey Cupu ,který výhrou znamenal postup do semifinále varské Energii, probíhal na ZS v Karlových Varech 21/8/08.

Ve 3' byla první výhoda pro hosty, když za hrubost byl vyloučen Pech. Přesilová hra hostů nebyla využita! V obvyklém počtu se v 6' povedlo dát domácím gol kuriozitou! Dobroň nahazoval z ostrého úhlu, Hübl zachyboval a srazil si puk pod sebe. Kotouč pak několik vteřin ležel na brankové čáře. Jako první se zorientoval Václav Skuhravý a lehce doklepl kotouč do sítě. V 7' se začínali bránit hosté. Za držení 2' dostal Walter. Početní výhody využili domácí. Na začátku 8' se hned po buly puk dostal k Černému, který švihem po zemi hledal někoho na teč. Jaroslav Kristek položil hůl na zem a kotouč pak mezi jeho nohama zamířil přímo do šibenice. Ve 12' za nedovolené bránění si jde sednout Punčochář. Jak vynaloží s druhou výhodou dnešního večera domácí? Opět uspěšně! Ve 13' Litvínov nechal na modré prostor pro Hanzlíka, který svou střílenou přihrávkou hledal kamaráda v líté řeži před brankou. Nejlépe se zorientoval Jan Košťál který jemnou tečí nedal maskovanému muží v bílém oděvu šanci reagovat. Přesilovky hostů byly neproměněny!!

Ve 26' se radovali domácí fanoušci!! Po několika odrazech před brankovištěm se k volnému puku protlačil nikým nehlídaný Milan Procházka a rychlým švihem nad lapačku posunul domácí o další krůček blíže pohárovému semifinále. Ve 29' přišla zatím největší šance Litvínova! Kubát zakroužil v útočném pásmu a poslal puk do ohně před Mensatorem. Tam se dostal Trávníček k několika dorážkám a domácí golman si musel v brankovišti pořádně zaskotačit, aby uhájil čisté konto. Vyloučení do poslední minuty druhé třetiny 1:2 . Přesilové hry nebyly využity!!

Ve třetí třetině si svůj náskok hlídali Karlovy Vary! Do konce zápasu se jen vylučovalo,žádné akce nenastaly! Zápas skončil. Karlovarští se radují postupem do semifinále a Litvínov se loučí se svými fanoušky,kteří je přišli podpořit!

Další zápas ,tentorkát semifinále, se hraje od 18:00 na ZS v KV se Znojmem!

Podrobnosti:

Třetiny: 3:0, 1:0, 0:0.
Branky a nahrávky: 6. Skuhravý (Dobroň), 7. Kristek (Černý), 13. Košťál (Hanzlík), 26. Procházka (Pech). Vyloučení: 6:10, navíc Trávníček (LIT) 10 OT. Využití: 2:0. Diváci: 1950. Průběh utkání: 4:0.

21.08.2008 22:27:27
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde