ENERGIE - C.BUDEJOVICE 5:2 [ prvni priprava ]

PREMIERA NA JEDNICKU!

Ve svem prvnim utkani v pripravnem obdobi privitala Energie na svem lede semifinaloveho soka z jihu.

Cely text zde

HC Energie - HC MOUNTFIELD 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Krásný výkon předvedla Energie v přípravném utkání s budějovickým Motorem. V sedmé minutě se Petr Kumstát dostal do sólového úniku, ale jeho střelu mezi betony si hostující Kovář pohlídal.

V deváté minutě se kotouč dostal k Lukášovi Pechovi, který vstřelil první branku Energie s asistencí Milana Procházky.

Ve 12' přišlá krásná souhra Pecha s Procházkou,ale Kováře se jim nepovedlo prostřelit.

Ve 14' si šel sednou Macháček(CEB) na trestnou lavici. V 15'

Ondřej Němec tvrdě vypálil od modré čáry, puk hostující brankáře neudržel a Milan Procházka, ke kterému se puk odrazil,neměl problém dosáhnout vstřelení branky.

V 18' se mohl Procházka radovat z druhého golu, bohužel svou akci v gól neproměnil.

Ve druhé třetině se probudili i Budějovice. Ve 23' dostal za hákování 2 minuty Roman Prošek a ve 24' snížil stav zápasu Ondřej Veselý .

V polovině druhé třetiny se ke kotouči dostal Vítězslav Bílek.Místo přihrávky však volil střelu, která se ujala a skončila za Kovářovými zády.

Ve třetí třetině se gólové akce dočkali i Budějovice. V 51' se povedenou střelou snížil stav na 4:2 Tomáš Kůrka. Víťa Bílek se opět dostal k puku a v 60' rozhodl o zaslouženém vítězství Karlových Varů.

Krásnou atmosféru zařídili i fanoušci. Sešlo se zde přes 1000 fanoušků, kteří si i zafandili. Příští zápas se hraje v úterý 5/8/08 od 18 hodin na zimním stadionu v Karlových Varech.

Podrobnosti:

Třetiny: 3:0, 1:1, 1:1.
Branky a nahrávky: 9. Pech (Procházka), 13. Grof (Kumstát), 15. Procházka (Němec), 37. Bílek (Dobroň), 60. Bílek (Řezníček) - 24. Veselý (Duda), 51. Kůrka (Kotrla). Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Diváci: 1500. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2.

03.08.2008 23:16:36
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde