ZLEPSENY VYKON PRINESL VYHRU

Za ucasti fanousku odehrala Energie druhy zapas letniho poharu.

Cely text zde
KLH Chomutov – HC Energie 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

První venkovní zápas a také první výjezd. Vary si zahráli s Chomutovem. Sešlo se kolem asi 50-60 fanoušků,kteří se jeli podívat na zápas.

Poprvé v nové sezoně si zachytal i Lukáš Sáblík. Ve 2' po faulu na domácího útočníka v nájezdu bylo nařízeno trestné střílení. Ke kotouči se postavil domácí Mikšovic, ale trefil jen rameno Sáblíka, který nemusel ani moc zasahovat. Ve 3' si hosté zahráli přesilovku, když byl vyloučen domácí Malát za hákování. Ve 4' se slavila první branka. Přesilovou hru využil bleskově Jan Košťál, kterého našel zpoza branky Petr Kumstát a zavěsil do horního rohu branky. V první třetině se hodněkrát vylučovalo 5:1.

Druhá třetina patřila hostům. Ve 23' Chomutov hrál přesilovku,své šance však neproměnil. Po závaru ve 26 'před domácí brankou se podařilo hostujícímu Jaroslavu Kristkovi protlačit puk za záda domácího gólmana. Ve 30' zvýšil ještě jednou stav zápasu František Skladaný, když zpoza branky se hezky proháčkoval a nedal Lundellovi šanci. Přesilovky domácích byly opět neproměněny.

Třetí třetina byla oddechová. Vary si hlídali svůj náskok 0:3 a Chomutov své šance neproměňoval.

Utkání skončilo zaslouženou výhrou hostů,byli dnes ve všech směrech lepším mužstvem a zaslouženě si odvážejí 3 body na západ čech.

Pár fanoušků Chomutova zašla na pivko, a zazpívali si společně s námi pokřiky proti naší ''oblíbené'' Plzni. Byla sranda, jak ve vlaku, tak na nádraží, nu fotky, které budou, mluví za vše..

První výjezd, první tři body z venkovního zápasu, první zápas Lukáše Sáblíka a čisté konto k tomu.. to je výjezd do Chomutova v sezoně 08/09!!!

Prostě jde vidět, že hrajeme Extraligu a byli jsme VÍC(N)E(Ž)MISTŘI 07/08!! :-)

Další zápas tentokrát přípravný je na programu v úterý 12/8/08 od 18:00 na zimáku ve Karlových Varech. Je to první západočeské derby s Plzní(P*****). To si člověk nesmí nechat ujít a své šály SMRT PLZNI!! s sebou!!!

Podrobnosti:

Třetiny: 0:1, 0:2, 0:0.
Branky a nahrávky: 2. Košťál (Kumstát), 26. Kristek (Hanzlík), 30. Skladaný (Kuběna). Rozhodčí: Turčan - Sichrovský, Rozlílek. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. Diváci: 1010. Průběh utkání: 0:3.

Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde