30. KOLO HCE - PLZEŇ

DERBY POHLEDEM ULTRAS

V neděli proběhlo již třetí západočeské derby. Jak je již zvykem tomuto zápasu nic nechybělo. Celý text zde.


V den zápasu se většina z nás schází v hospodě hodinu před zápasem, a protože venku pěkně chumelí, tak si dáváme s hosty pěknou koulovačku.

Na zápas dorazil do kotle klasický počet derbyfandů a tak se fandící řady rozrostly na cca 300 ks. Utkání navštívilo 4738. Vzhledem k nepřipravenosti, laxnosti či lenosti, nejsou prvních pět minut bubny a tak fandění stojí za bolavou nohu. Po našem gólu se vše zlepšuje, ale support zdaleka není na takové úrovni jako při prvním derby. Nerozumím tomu, proč lidi chodí do kotle, když je pro ně zatěžko i zatleskat natož otevřít pusu.

Hostů dorazil plný sektor 120 lidí plus okolní sedadla byla dost zaplněna. Celkem jich mohlo být zhruba 300. Moc se však nepředvedli, většinu zápasu nebyli moc slyšet ani jim nebylo moc rozumět. Výjimka byla posledních pět minut, kdy otočili zápas. 
My jsme předvedli dvě chorea hodně slabé úrovně k výročí 80 let hokej v KV a vyvěsili dvě plotovky. V Kotli pak klasicky ultras vlajka na tyči a pár zeleno bílých.

V sobotu prosím všichni do sektoru 114/115 a vyzkoušíme jaký by bylo mít kotel za branou.


VIDEA:
1.choreo


2.choreo


12.12.2012 00:08:05
MikyKV
CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

CARLSBADULTRAS NA FACEBOOKU

Jak podporujete Energii při zápasech?

Koukám na hokej. (666 | 17%)
Chodím do kotle. (711 | 18%)
<div style="text-align: justify;">Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací <a href="http://carlsbadultras.7x.cz/aktuality/prodej-neofans-samolepek.html">zde</a></div>
Neofans samolepky. Jejich zakoupením podporujete snahu vytvářet choreografie na zimím stadiónu. Zakoupit je můžete v kotli během zápasů i výjezdů, nebo obědnat na těchto stránkách. Více informací zde
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one